Servis & služby

AUTORIZOVANÝ SERVIS SUZUKI

Autorizovaný servis Suzuki Vám zajistí jistotu na Vašich cestách. O Vaše auto se postarají naši špičkoví mechanici za pomoci nejmodernějších technologií a výhradně originálních náhradních dílů Suzuki.

Záruční a pozáruční servis vozů Suzuki

Sjednání prodloužené záruky

Servis vozidel ostatních značek

Karosářské práce

Lakýrnické práce

Oprava důlků a promáčklin po kroupách bez poškození laku

Mytí vozidel (ruční) + čištění interiérů (tepování)

Pneu servis – přezutí a vyvažování, opravy defektů, akční ceny na sady pneumatik

Prodej náhradních dílů

Prodej příslušenství

Odborná montáž tažných zařízení

Výměna čelních skel vč. zajištění pojištovny

Oprava prasklin čelních oken

Zajištění EM- STK

Dezinfekce a čištění klimatizací

Plnění klimatizací

Kompletní služba při vyřízení pojistné události

Likvidace pojistných událostí všech pojištoven

SERVISNÍ PROGRAM PRO STARŠÍ VOZY

Věnujte svému vozu SUZUKI staršímu tří let zaslouženou a profesionální péči na nejvyšší úrovní za finančně zvýhodněných podmínek. Navštivte s Vaším vozem AMV-autoprodej, s.r.o. autorizovaný servis a využijte náš program se slevou na originální údržbové díly podléhající opotřebení.

Značka Suzuki připravila pro své evropské zákazníky nabídku alternativních (ekonomických) originálních náhradních dílů, souhrnně označovaný jako program SARP. Náhradní díly nabízené v tomto programu se vyznačují nejvyšší kvalitou, zaručenou a kontrolovanou výrobcem, odpovídající kvalitě dílů z prvovýroby a zároveň velice příznivými cenami pro majitele automobilů Suzuki.

Program SARP v současnosti nabízí pro většinu modelů určených pro evropský trh stále se rozšiřující sortiment náhradních dílů,
například brzdové destičky, filtry, čelní skla, stěrače, řemeny a další.

Použití těchto produktů ve svém voze si můžete vyžádat při běžných periodických výměnách nebo i objednat a zakoupit v našem servisu. Podrobné informace o nabízených službách a cenách Vám rádi sdělíme na telefonu 607 009 987 nebo emailu servis@suzuki-nymburk.cz.

ZÁRUKA NA VOZY SUZUKI

Záruka výrobce SUZUKI Výrobce SUZUKI poskytuje na všechny vozy dodávané na náš trh záruku v trvání 3 let, nebo do ujetí 100 000 km. Záruka se vztahuje na všechny případy kdy by došlo k poruše z důvodů vadného materiálu, nebo chyby výroby. Záruka výrobce se nevstahuje na součásti, které podléhají běžnému opotřebení, úkony, které spadají do běžné údržby, nebo mechanické poškození. Záruka je podmíněna dodržováním pravidelných servisních prohledek dle plánu udržby stanoveného výrobcem.

ZÁRUKA NA PROREZIVĚNÍ KAROSERIE

Na prorezivění karoserie vozu je poskytována záruka v délce 12 let (u modelu Jimny pouze 6 let). V případě prorezivění kteréhokoliv z původních dílů karoserie má zákazník nárok na opravu, nebo výměnu tohoto dílu zdarma. Tato záruka je podmíněna dodržováním prohlídek karoserie a oprav zjištěních poškození dle plánu předepsaného výrobcem.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Standardně poskytovaná tříletá záruka od výrobce může být u vozů nakoupených prostřednictvím autorizované dealerské sítě Suzuki prodloužena až o dva roky, a to jak u vozů nových, tak u automobilů s maximálním stářím 36 měsíců.

Prodloužená záruka poskytovaná ve spolupráci se společností Real Garant zahrnuje agregáty, všechny důležité funkční skupiny a řídicí systémy vozu. Zákazník touto službou získává v případě závady nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu defektních dílů. Současně je možné prodloužit asistenční služby standardně poskytované po dobu prvních tří let od nákupu vozu zdarma, a tímto si zajistit opravdu komfortní a bezstarostné užívání vozu.

Zavedením těchto produktů Suzuki reaguje na současný trend v oblasti poprodejních služeb, kdy kvalita a komplexnost těchto služeb hrají stále větší roli při rozhodování zákazníka o nákupu nového vozidla.

Poplatek za prodloužení záruky při koupi nového vozu 12 měsíců 24 měsíců
Celerio, Baleno, Ignis, Swift 3 520 Kč 5 100 Kč
S-Cross, Vitara, Jimny, Swift sport 4 500 Kč 6 550 Kč
Poplatek za prodloužení záruky pro již zprovozněná vozidla do stáří 36 měsíců a do 100 000 najetých km od první registrace 12 měsíců 24 měsíců
Celerio, Splash, Baleno, Ignis, Swift 5 150 Kč 6 960 Kč
S-Cross, Vitara, Jimny, SX4, Swift sport 6 280 Kč 8 680 Kč
Poplatek za prodloužení asistenční služby 12 měsíců 24 měsíců
Alto, Splash, Swift, SX4, Jimny, Grand Vitara, Kazashi 2 290 Kč 3 830 Kč
Poplatek za prodloužení záruky při koupi nového vozu
Celerio, Baleno, Ignis, Swift
12 měsíců – 3 520 Kč
24 měsíců – 5 100 Kč
S-Cross, Vitara, Jimny, Swift sport
12 měsíců – 4 500 Kč
24 měsíců – 6 550 Kč
Poplatek za prodloužení záruky pro již zprovozněná vozidla do stáří 36 měsíců a do 100 000 najetých km od první registrace
Celerio, Splash, Baleno, Ignis, Swift
12 měsíců – 5 150 Kč
24 měsíců – 6 960 Kč
S-Cross, Vitara, Jimny, SX4, Swift sport
12 měsíců – 6 280 Kč
24 měsíců – 8 680 Kč
Poplatek za prodloužení asistenční služby
Alto, Splash, Swift, SX4, Jimny, Grand Vitara, Kizashi
12 měsíců – 2 290 Kč
24 měsíců – 3 830 Kč
Menu